Kup Hrvatske 2022.

Vodice, 18.-22. 5. 2022.

 

mj. ekipa 1. 2. 3. 4. 5. 6. MB bod.
1 GŠK SOLIN-CEMEX, Solin 15b3 16w3 12b3½ 4b2 5w3½ 2w2 10 17,0
2 ŠK ZAGREB, Zagreb 31w3½ 9b3 5w2 10b3½ 4w2½ 1b2 10 16,5
3 ŠK SVETA NEDELJA, Sveta Nedelja 32w4 4b0 13w3 14b2½ 9w3 7b2½ 10 15,0
4 ŠK LIBURNIJA, Rijeka 18b4 3w4 10b3 1w2 2b1½ 8w3 9 17,5
5 ŠK PETAR SEDLAR-PEPE, Kaštel Novi 23b3 7w3½ 2b2 8w2½ 1b½ 11w3 9 14,5
6 ŠK PULA, Pula 21b2½ 19w3 8b1½ 7w1½ 18b2½ 14w2½ 8 13,5
7 ŠK SLOBODA 1, Mihovljan 25w3 5b½ 21w2½ 6b2½ 12w3 3w1½ 8 13,0
8 HAŠK MLADOST, Zagreb 28w4 13b2 6w2½ 5b1½ 16w3½ 4b1 7 14,5
9 ŠK NOVI ZAGREB, Zagreb 29b4 2w1 18b2½ 19w3½ 3b1 10w2 7 14,0
10 ŠK MORNAR, Split 22w3 11b3 4w1 2w½ 19b4 9b2 7 13,5
11 ŠK BRDA, Split 24b3 10w1 15b2½ 12w2 13b3 5b1 7 12,5
12 ŠK GORAN, Bibinje 27w3 14b3 1w½ 11b2 7b1 23w3 7 12,5
13 ŠK RIJEKA, Rijeka 17b3 8w2 3b1 23b2½ 11w1 20w2½ 7 12,0
14 AŠK JUNIOR, Rijeka 30b3½ 12w1 29b3½ 3w1½ 17b2½ 6b1½ 6 13,5
15 ŠK DUGO SELO, Dugo Selo 1w1 20b2½ 11w1½ 24b2 27w2½ 16b2 6 11,5
16 ŠK STRIDON, Štrigova 20w2½ 1b1 23w2 27b3½ 8b½ 15w2 6 11,5
17 ŠK TRPINJA, Trpinja 13w1 28b2½ 27w1 31b3 14w1½ 30b2½ 6 11,5
18 ŠK POLET, Buševec 4w0 32b3 9w1½ 21b2½ 6w1½ 29b2½ 6 11,0
19 ŠK BJELOVAR, Bjelovar 26w2½ 6b1 24w2½ 9b½ 10w0 28b3½ 6 10,0
20 ŠK ĐAKOVO-LIM MONT, Đakovo 16b1½ 15w1½ 22w2 32b3½ 24w2½ 13b1½ 5 12,5
21 ŠK LOŠINJ, Mali Lošinj 6w1½ 26b2½ 7b1½ 18w1½ 31w3 22b2 5 12,0
22 ŠD VARAŽDIN, Varaždin 10b1 24w1½ 20b2 26w2 25b3 21w2 5 11,5
23 ŠK SLAVONAC, Našice 5w1 25b2½ 16b2 13w1½ 29b3 12b1 5 11,0
24 ŠK OMIŠ, Omiš 11w1 22b2½ 19b1½ 15w2 20b1½ 27w2 4 10,5
25 ŠK GAJ, Mače 7b1 23w1½ 28w1 30b3 22w1 32w3 4 10,5
26 ŠK SLOBODA 2, Mihovljan 19b1½ 21w1½ 32w2 22b2 28w0 31b3½ 4 10,5
27 ŠK KARLOBAG, Karlobag 12b1 30w2 17b3 16w½ 15b1½ 24b2 4 10,0
28 ŠK PRIMOŠTEN, Primošten 8b0 17w1½ 25b3 29w½ 26b4 19w½ 4 9,5
29 ŠK ŠIBENIK, Šibenik 9w0 31b2½ 14w½ 28b3½ 23w1 18w1½ 4 9,0
30 ŠK STRAHONINEC, Strahoninec 14w½ 27b2 31w1½ 25w1 32b2½ 17w1½ 3 9,0
31 ŠD SISAK, Sisak 2b½ 29w1½ 30b2½ 17w1 21b1 26w½ 2 7,0
32 ŠK VLADIMIR GORTAN, Poreč 3b0 18w1 26b2 20w½ 30w1½ 25b1 1 6,0

 

 

 

LOŠINJ: Mario Muškardin, Boris Tomić, Boris Tirkajla, Ludvig Grego

Detaljni rezultati

 

Rijeka, 30. 4. 2022.

 

mj. klub 1 2 3 4 MB bod.
1 ŠK Rijeka, Rijeka  *  4 4 6 10½
2 ŠK Crikvenica, Crikvenica  *  4 4 4
3 ŠK Lošinj, Mali Lošinj 0 0  *  3 2 3
4 ŠK Kastav, Kastav 0 0 1  *  0 1

 

LOŠINJ: Karlo Maričević, Lena Kunda, Martin Šintić, Leon Štajduhar

Detaljni rezultati

Rijeka, 9. 10. - 14. 11. 2021.

 

 

mj. klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 MB bod.
1 ŠK Vladimir Gortan, Poreč  *  3 5 3 3 5   17 41½
2 ŠK Karlobag, Karlobag 3  *  4 2 5 4 5 (5) 15 38
3 ŠK Rječina, Dražice  *  3 3 3 5   11 34
4 ŠK Velebit, Senj ½  *  3 3 3 5 4 2   11 29
5 ŠK Krk, Krk 2 3  *  3 3 3 4   10 31
6 ŠK Goranka, Ravna Gora 1 3 3 3  *  3 5 (2½) 10 30
7 ŠK Buje, Buje 4 3 3 3 3  *  2 4   10 29½
8 ŠK Lošinj, Mali Lošinj 3 1 3  *  3 4   9 28½
9 ŠK Rijeka II, Rijeka 3 2 ½ 1 4 3  *  5 (3½) 8 26
10 ŠK Batana, Rovinj 1 3 2 1 2  *  5   7 25
11 ŠK Kastav, Kastav 1 1 4 2 2 1 1  *    2 17½
12 ŠK Pula II, Pula   (1)       (3½)     (2½)      *  0 0

 

LOŠINJ: Mario Muškardin, Boris Tomić, Boris Tirkajla, Tomislav Okrugić, Ludvig Grego, Bojan Purić, Darko Golek, Roberto Mužić, Filip Bandalo

Detaljni rezultati

 

Rijeka, Cres, 27. 6. - 5. 9. 2021.

 

mj. klub 1 2 3 4 5 6 MB bod.
1 ŠK Rječina, Dražice  *  4 2 4 3 9 15½
2 ŠK Goranka, Ravna Gora  *  3 4 3 8 14
3 ŠK Cres, Cres 0 1  *  3 3 4 6 11
4 ŠK Rijeka II, Rijeka 2 0 1  *  2 3 4 8
5 ŠK Lošinj, Mali Lošinj 0 1 1 2  *  3 3 7
6 ŠK Crikvenica II, Crikvenica 1 0 1 1  *  0

 

LOŠINJ: Karlo Maričević, Lena Kunda, Leon Štajduhar, Antun Cvitkušić, Roko Višak, Igor Basta

Detaljni rezultati

Kukuljanovo, Rijeka, rujan - listopad 2020.

 

mj.

klub

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

MB

bod.

1

ŠK Vladimir Gortan, Poreč

*

3

5

3

4

16

36,5

2

ŠK Velebit, Senj

3

*

2

5

3

4

6*

14

33,5

3

ŠK Krk, Krk

4

*

3

3

6*

12

32,5

4

ŠK Rijeka II, Rijeka

1

*

3

5

3

3

5

6*

9

30,0

5

ŠK Goranka, Ravna Gora

1

3

3

*

3

3

3

3

8

25,0

6

ŠK Rječina, Dražice

2

3

1

*

3

3

3

4

8

24,0

7

ŠK Lošinj, Mali Lošinj

3

3

3

3

*

3

7

26,0

8

ŠK Buje, Buje

2

3

3

3

3

*

3

3

6

24,0

9

ŠK Karlobag, Karlobag

3

1

3

3

3

*

3

5

22,5

10

ŠK Batana, Rovinj

0*

0*

0*

3

2

3

3

*

5

16,0

 

LOŠINJ: Mario Muškardin, Boris Tomić, Boris Tirkajla, Tomislav Okrugić, Ludvig Grego, Bojan Purić, Denis Alavanja, Josip Pekić